Machrique Logo
elektronik sigara ve likitleri resmi sitesi elektronik sigara elektrikli sigara ve esigara satış sitesi orjinal elektronik sigara
Bookmark and Share
 
BANYO ve HAMAM KOLEKSİYONU // El Yapımı Doğal Aksesuarlar
ANGORA KESESİ
ANGORA KESESİ
Kod : HAMKES003
     
Fiyatı : 20,28 TL
KDV Oranı : %8
Toplam : 21,90 TL
 
Adet : sepete ekle

Türk hamamlarının yüzlerce yıllık kültürünün ayrılmaz bir aksesuarıdır. Angora keçisinin ince kıllarını kadınlar elde eğirir, el tezgâhlarında dokur, dokunan kumaş uzun süre kireçte bekletilir, çeşitli işlemlerden sonra kese kumaşı ortaya çıkar. Haremlerde de Angora kesesinden kullanılırdı.Kese masajı, kan dolaşımınızı hızlandırır, cildinizi canlandırır ve nefes aldırır. Kese ıslak kullanılmalıdır. Sıcak buhar ortamında kullanılması daha faydalıdır.

Ürün İçeriği
Ankara Tiftik Keçi Kılı 100 %

Kullanım Şekli
Azyağlı ve Normal cittlerde kullanılması tavsiye edilir.Kese ıslak kullanılmalıdır.Uygulayacağınız bölgeyi ıslatarak,  hafif hareketlerle masaj yapınız.Buharlı ortamda, cildinizin iyice yumuşamış olması, kese masajının  faydalı etkilerini arttıracaktır.Kese ile masaj kan dolaşımını hızlandırarak cildinizi canlandıracak ve cildinize nefes aldıracaktır.Özellikle Selülitli bölgelere her duş sırasında uygulanması gözle görülür sonuçlar verecektir.

Yıkama Talimatı
30°’de elde yıkanabilir. Ağartıcı kullanmayınız.
Ütülenmez. Kuru temizleme yapılamaz.

EL DOKUMASI.

Ürün Hakkında Yorumlar
Ürün hakkında yorum yapmak isterseniz, lütfen bizimle ve ziyaretçilerimizle paylaşın.
Ad,Soyad : e-posta :
Yorum :