Machrique Logo
elektronik sigara ve likitleri resmi sitesi elektronik sigara elektrikli sigara ve esigara satış sitesi orjinal elektronik sigara
Bookmark and Share
 

MACHRIQUE; insanlara gizemli bir yolculuğu, sıcak bir çöl esintisini, İpek ve Baharat Yolundaki kervanların çıngırak sesleriyle gelen  sürpriz malların yeni heyecanlarını, çöl sonsuzluğunda insan ruhunun içe çekilişini hatırlatır.

MACHRIQUE Akdenizin doğusundan sıcak esintileri evinize taşımak için, binlerce yıllık zamanın imbiğinden geçmiş ürünleri aslını bozmadan ancak; sadelik ve zerafet içinde size sunmak için yola çıktı.

Gözlerinizi kapatıp kendinizi Kraliçe Belkıs'ın muhteşem sarayına misafir edin. Konfor vaat eden minderlerde oturmuşsunuz. Halep Lanternlerinin desenlerinden çıkan ışıklar masal dünyasının bir parçası gibi hareler yaratıyor, mumun rüzgar ile dansına ışık ta katılıyor, gece zaten bir  masal ülkesinin atmosferinde. Gül, yasemin ve lavanta yağının  arı mumuna karıştırılmış  kokusu mum alevi ile havaya  baygın bir koku yayıyor. Güzel kraliçe kötülüklerden korunmak zorunda. Bu nedenle sol tarafında  bakırdan buhurdanlığında Oliban havaya tütsüsünü  ve pozitif enerjisini yayıyor.

MACHRIQUE size bu hislerin atmosferini sunuyor.